Pazartesi - Cumartesi 09:00 - 18:00 / Pazar - Kapalı0542 556 35 01FULYA / ALTUNİZADE

Lazerle Tırnak Mantarı TedavisiLazerle Tırnak Mantarı Tedavisi

https://podologelifdemir.com/wp-content/uploads/2018/03/lazer-tırnak-2.jpg

Lazerle Tırnak Mantarı Tedavisi

Lazerle tedavi tıpta onikomikozis olarak bilinen rahatsızlığı tedavi eder. Tırnak mantarı görülen kişilerde tırnağın rengi değişir, tırnak kalınlaşır ve tırnak yatağından ayrılır. İnce ışık dalgaları ile tırnağın içinden geçerek tırnağın altındaki mantara etki etmektedir.  Bu tedavinin özelliği tırnağa ve dokusuna hiç bir şekilde zarar vermemektedir. Tedavi 10-20 dl sürmektedir. Tedavi sırasında hafif ısınma hissi duyulmaktadır. Herhangi bir ağrı kesici ve anesteziye ihtiyaç yoktur. Çoğu hastalarımızda tek seans yeterlidir.  İleri durumlarda birden fazla seansa ihtiyaç duyulabilir. Sosyal günlük hayatınıza etkisi yoktur, 24 saat sonra cila veya oje vb. ürünler kullanabilirsiniz.


Logo-pedolog-beyaz

Elif Demir, 1987 yılında İstanbul'da doğdu. 2006 yılında, T.C. MEB (LCC) Lisans & Kültür Merkezi Ayak Sağlığı Setifikasyon Programı'nı bitirdi ve 2007 yılında Almanya’da Batık Tırnak ve Diyabetik Ayak alanlarında sertifikalarını tamamladı. 2014 yılında başladığı T.C. Acıbadem Üniversitesi’nde Podoloji Lisans eğitimini tamamladı. Podoloji alanında hem sertifikasyon hem de diploma programında tamamlaması ile Türkiye’ nin ilklerinden olma gururunu yaşadı.

YASAL UYARI

Bu sitede yer alan bilgiler, kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, hiçbir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamaz. Sitemiz Sağlık Bakanlığı’nın 15/02/2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesine göre ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamında hazırlanmıştır.

Çalışma Saatleri

Hafta içi ve Cumartesi: 09.00 – 18.00

Pazar: Kapalı

Copyright © 2018 Podolog Elif Demir'in Resmi Web Sitesidir. | Kurumsal Web Tasarım

Call Now Button