Pazartesi - Cumartesi 09:00 - 19:00 / Pazar - Kapalı0850 885 2 774ETİLER / ALTUNİZADE

Sporcu ve Dansçı Ayak Bakımı

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.


Sporcu ve Dansçı Ayak Bakımı

sporcu ayak bakımı

Sporcu ve Dansçı Ayak Bakımı

Branş ayırt etmeden sporcular ve dansçılar için periyodik yapılması gereken ayak bakımları çok önemlidir. Spor ve dansı meslek hayatında devam ettiren insanların yanı sıra kimi zamanda hayatta hobi olarak geliştirdiğimiz bu keyifli aktivitelere bağlı olarak ayaklarımızı daha fazla ve daha hoyrat kullanırız. Yaşanabilecek sorunlar tırnak batması, mantar enfeksiyonu, deri deformasyonları, nasır ve keratin Doku, sertleşen deri dokuları gibidir.Spor ya da dans gibi mesleklerle ilgilenen insanların düzenli olarak medikal ayak bakımı yaptırması oldukça önemlidir. Ayağın fazla terlemesi, uzun süre havasız kalması ya da uzun saatler ayakta durmak deri ve tırnak hastalıkları riskini artırır. Bu nedenle özellikle sporcu ve dansçıların ayak bakımına dikkat etmesi ve bu alanda bir podologtan hizmet almaları önemlidir.


sporcu ayak sağlığı
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Logo-pedolog-beyaz

Elif Demir, 1987 yılında İstanbul'da doğdu. 2006 yılında, T.C. MEB (LCC) Lisans & Kültür Merkezi Ayak Sağlığı Setifikasyon Programı'nı bitirdi ve 2007 yılında Almanya’da Batık Tırnak ve Diyabetik Ayak alanlarında sertifikalarını tamamladı. 2014 yılında başladığı T.C. Acıbadem Üniversitesi’nde Podoloji Lisans eğitimini tamamladı. Podoloji alanında hem sertifikasyon hem de diploma programında tamamlaması ile Türkiye’ nin ilklerinden olma gururunu yaşadı.

YASAL UYARI

Bu sitede yer alan bilgiler, kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, hiçbir şekilde hastalıkların uygulamalarında kullanılamaz. Sitemiz Sağlık Bakanlığı’nın 15/02/2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesine göre ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamında hazırlanmıştır.

Çalışma Saatleri

Hafta içi ve Cumartesi: 09.00 – 19.00

Pazar: Kapalı

Copyright © 2018 Podolog Elif Demir'in Resmi Web Sitesidir. | Kurumsal Web Tasarım

Call Now Button0850 885 2 774