Pazartesi - Cumartesi 09:00 - 18:00 / Pazar - Kapalı0542 556 35 01FULYA / ALTUNİZADE

Ayaktaki Tırnak Mantarı Nasıl Geçer?

25 Mayıs 2018 by Maksimum Web0
lazerle-tirnak-mantari-tedavisi.png

Tırnak mantarı (onikomikozis) lazerle hızlı ve etkili şekilde tedavi edilebilen bir rahatsızlıktır. El ya da ayak tırnaklarında oluşan mantar, tırnağın kalınlaşmasına ve renginin değişmesine neden olur.

Lazerle Ayak Bakımı

Lazerle, tırnak mantarını yok etmek için yapılan ayak bakımı sırasında, lazer ışık dalgaları tırnağın içinden geçerek tırnak altındaki mantara etki eder. Tırnağın dokusuna ve yapısına hiçbir zarar vermeyen lazer yöntemi ile tırnak mantarı sorunu genellikle tek seansta yok edilir. Lazerle tırnak mantarı tedavisi uzman podologlar tarafından yapılmalıdır. Podolojik tırnak mantarı lazer cihazları kullanılarak yapılan tedavi sonrası ayak tırnağı tamamen iyileşir.

Ayakta kötü bir görünümüne neden olan ve hastaları sosyal ya da psikolojik anlamda olumsuz etkileyen tırnak mantarı, lazer yöntemiyle kısa sürede tedavi edilebilir. Uzman podologlar tarafından yapılan ayak bakım uygulamaları ile ayağın daha sağlıklı ve canlı bir yapıya kavuşması sağlandığı gibi, estetik açıdan da daha güzel bir görünüm sağlanır.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Logo-pedolog-beyaz

Elif Demir, 1987 yılında İstanbul'da doğdu. 2006 yılında, T.C. MEB (LCC) Lisans & Kültür Merkezi Ayak Sağlığı Setifikasyon Programı'nı bitirdi ve 2007 yılında Almanya’da Batık Tırnak ve Diyabetik Ayak alanlarında sertifikalarını tamamladı. 2014 yılında başladığı T.C. Acıbadem Üniversitesi’nde Podoloji Lisans eğitimini tamamladı. Podoloji alanında hem sertifikasyon hem de diploma programında tamamlaması ile Türkiye’ nin ilklerinden olma gururunu yaşadı.

YASAL UYARI

Bu sitede yer alan bilgiler, kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, hiçbir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamaz. Sitemiz Sağlık Bakanlığı’nın 15/02/2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesine göre ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamında hazırlanmıştır.

Çalışma Saatleri

Hafta içi ve Cumartesi: 09.00 – 18.00

Pazar: Kapalı

Copyright © 2018 Podolog Elif Demir'in Resmi Web Sitesidir. | Kurumsal Web Tasarım

Call Now Button