Pazartesi - Cumartesi 09:00 - 19:00 / Pazar - Kapalı0850 885 2 774ETİLER / ALTUNİZADE

Podolog ve Podoloji Nedir?

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.


Podolog ve Podoloji Nedir?

podolog elif demir ana sayfa

Podolog Kimdir?

Podolog kimdir; ayak sağlığı ve hastalarında bakım ve bu teknikleri uygulayan rolünü üstlenen uzman sağlık çalışanıdır. Unutmayınız ki ayak sağlığı ve ayak bakımı konusunda size en yararlı bilgiyi podolog sunar. Ayak hastalıkları veya rahatsızlıkları podoloğunuza danışmayı ihmal etmeyiniz.

Podolog Ne İş Yapar?

Podolog ne iş yapar; bir podolog, kendisinin yetkin ve deneyimli olduğu ayak sağlığı ve ayak bakımı alanında hizmet sunar. Ayak sağlığı hakkındaki yeterli tüm bilgi ve deneyime sahiptir. Hızlı ve yaratıcı düşüncelere sahip, hasta bireyler ile iletişimi de oldukça iyidir.Podoloji Nedir?

Podoloji nedir, Latincede ayak anlamına gelen Podo ile bilim anlamına gelen Loji kelimelerinin birleşiminden doğmuş ayak bilimi yani Podoloji, ayak hastalıkları çözümü ve bakımı hizmeti sunan normalde hekimler tarafından uygulanmayan ayak sağlığının gerekli olduğu durumlarda ayak bakımı şekli ve önleyici iyileştirici ve kalıcı bir sağlık uygulaması genelde ayak hastalıkları üzerine çözüm ve bakım hizmeti sunan bir sağlık alanıdır.

Podoloji Ne İş Yapar?

Podoloji ne iş yapar; Podoloji ayak sağlığı ile ilgilenir. Batık tırnak iyileştirme ve kalıcı çözümü, diyabetik ayak bakımı, kalınlaşmış tırnak bakımı, nasırlı ayak rehabilitasyonu, tırnak mantarı bakımı , şekil bozukluğu olan (deforme olmuş) ayak rehabilitasyonu, topuk çatlağı bakımı , aşırı terleyen ayak bakımı, ayak tabanı deri sertleşmesi, sporcu ve dansçı ayak bakımı, ayak basış bozuklukları ile ilgili testler ve cerrahi olmayan ortoz uygulamaları ile ilgilenir. Uzman Podolog Elif Demir ayak sağlığı merkezi ve ayak bakımı merkezi ile ücretsiz muayene desteği ile siz değerli hastalarımızın sorunlarına çözüm üretmektedir.


podoloji ana sayfa
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Logo-pedolog-beyaz

Elif Demir, 1987 yılında İstanbul'da doğdu. 2006 yılında, T.C. MEB (LCC) Lisans & Kültür Merkezi Ayak Sağlığı Setifikasyon Programı'nı bitirdi ve 2007 yılında Almanya’da Batık Tırnak ve Diyabetik Ayak alanlarında sertifikalarını tamamladı. 2014 yılında başladığı T.C. Acıbadem Üniversitesi’nde Podoloji Lisans eğitimini tamamladı. Podoloji alanında hem sertifikasyon hem de diploma programında tamamlaması ile Türkiye’ nin ilklerinden olma gururunu yaşadı.

YASAL UYARI

Bu sitede yer alan bilgiler, kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, hiçbir şekilde hastalıkların uygulamalarında kullanılamaz. Sitemiz Sağlık Bakanlığı’nın 15/02/2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesine göre ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamında hazırlanmıştır.

Çalışma Saatleri

Hafta içi ve Cumartesi: 09.00 – 19.00

Pazar: Kapalı

Copyright © 2018 Podolog Elif Demir'in Resmi Web Sitesidir. | Kurumsal Web Tasarım

Call Now Button0850 885 2 774